®ASUS P320 PDA Phone

®ASUS P320 PDA Phone

9.224,00 ден.   Спореди

®ASUS P320 PDA Phone, GPS, 2M Camera, WLAN, Windows 6.0Mobile :AS P320 G/E4/WW/BLK/XM CEE/2Y/XC/CAR KIT


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.224,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®ASUS P320 PDA Phone, GPS, 2M Camera, WLAN, Windows 6.0Mobile :AS P320 G/E4/WW/BLK/XM CEE/2Y/XC/CAR KIT

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка