ASUS N55SL-S1011 (FullHD

ASUS N55SL-S1011 (FullHD

53.990,00 ден.   Спореди

ASUS N55SL-S1011 (FullHD, 2GB VGA) - Intel QuadCore i7 2670QM (2.2GHz/Turbo 3.0GHz, 6M) CPU, nVidia GeForce GT 635M (N12E-GE2) 2GB DDR3 VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 GB 7200 rpm HDD, Supermu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 53.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS N55SL-S1011 (FullHD, 2GB VGA) - Intel QuadCore i7 2670QM (2.2GHz/Turbo 3.0GHz, 6M) CPU, nVidia GeForce GT 635M (N12E-GE2) 2GB DDR3 VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 GB 7200 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Web Camera, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200, Intel HM65, B&O Ice Power speakers, 4xUSB (2xUSB 3.0), Wave keyboard, HD WebCam, eSATA, HDMI, External Subwoofer, 15.6" FHD LED (1920x1080) non-glare

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка