ASUS N55SF-SX182/8GB - Intel Huron River QuadCore i7 2630QM (2GHz/Turbo 2.9GHz

ASUS N55SF-SX182/8GB - Intel Huron River QuadCore i7 2630QM (2GHz/Turbo 2.9GHz

47.990,00 ден.   Спореди

ASUS N55SF-SX182/8GB - Intel Huron River QuadCore i7 2630QM (2GHz/Turbo 2.9GHz, 6M) CPU, nVIDIA® GeForce® GT 555M 2GB VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 640 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer O...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 47.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS N55SF-SX182/8GB - Intel Huron River QuadCore i7 2630QM (2GHz/Turbo 2.9GHz, 6M) CPU, nVIDIA® GeForce® GT 555M 2GB VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 640 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Web Camera, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200, Intel HM65, B&O Ice Power speakers, 4xUSB (2xUSB 3.0), Wave keyboard, HD WebCam, eSATA, HDMI, Carry Case, Mouse, External Subwoofer, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка