ASUS N53SM-SX101 (2GB VGA) - Intel QuadCore i7 2670QM (2.2GHz/Turbo 3.0GHz

ASUS N53SM-SX101 (2GB VGA) - Intel QuadCore i7 2670QM (2.2GHz/Turbo 3.0GHz

42.990,00 ден.   Спореди

ASUS N53SM-SX101 (2GB VGA) - Intel QuadCore i7 2670QM (2.2GHz/Turbo 3.0GHz, 6M) CPU, NVIDIA® GeForce®GT 630M (NV13P-GL2) 2GB VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 42.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS N53SM-SX101 (2GB VGA) - Intel QuadCore i7 2670QM (2.2GHz/Turbo 3.0GHz, 6M) CPU, NVIDIA® GeForce®GT 630M (NV13P-GL2) 2GB VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Web Camera, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200, B&O Ice Power speakers, 4xUSB (1xUSB 3.0), BT3.0, Wave keyboard, Aluminium chassis, HD WebCam with Cover, eSATA, HDMI, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка