Asus My Cinema MYC-U3000H/FM/DVBT/P/WHITE/AS Hybrid Analog & Digital TV BOX, Watch and record digital or analog TV programs on PC/ notebook, Build in unique patch-antenna for FM radio listening anywhere, Watch your favorite DVD and VCD, Edit and bur

3.199,00 ден.   Спореди

Asus My Cinema MYC-U3000H/FM/DVBT/P/WHITE/AS Hybrid Analog & Digital TV BOX, Watch and record digital or analog TV programs on PC/ notebook, Build in unique patch-antenna for FM radio listening anywh...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus My Cinema MYC-U3000H/FM/DVBT/P/WHITE/AS Hybrid Analog & Digital TV BOX, Watch and record digital or analog TV programs on PC/ notebook, Build in unique patch-antenna for FM radio listening anywhere, Watch your favorite DVD and VCD, Edit and bur

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка