Asus My Cinema MYC-P7131/P/FM/AV/RC Tv tuner card PCI, Video Decoder Philips SAA 7131, Watching/Recording TV, Listening/Recording FM radio, Listening MP3, Video editing and CD burning, Remote Controler

1.990,00 ден.   Спореди

Asus My Cinema MYC-P7131/P/FM/AV/RC Tv tuner card PCI, Video Decoder Philips SAA 7131, Watching/Recording TV, Listening/Recording FM radio, Listening MP3, Video editing and CD burning, Remote Controle...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus My Cinema MYC-P7131/P/FM/AV/RC Tv tuner card PCI, Video Decoder Philips SAA 7131, Watching/Recording TV, Listening/Recording FM radio, Listening MP3, Video editing and CD burning, Remote Controler

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка