Asus Mini Bluetooth Dongle (Black) Tiny Size and Colorful Design Bluetooth 2.0+EDR, Class 2, 10m

Asus Mini Bluetooth Dongle (Black) Tiny Size and Colorful Design Bluetooth 2.0+EDR, Class 2, 10m

590,00 ден.   Спореди

Asus Mini Bluetooth Dongle (Black) Tiny Size and Colorful Design Bluetooth 2.0+EDR, Class 2, 10m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 590,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus Mini Bluetooth Dongle (Black) Tiny Size and Colorful Design Bluetooth 2.0+EDR, Class 2, 10m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка