ASUS MEMO Pad ME172V-1A061A (16GB

7.390,00 ден.   Спореди

ASUS MEMO Pad ME172V-1B067A (16GB, Titanium Gray) - VIA WM8950 (800MHz ARM Cortex-A9 processor) CPU, 1 GB DDR3 RAM, ARM Mali-400 3D graphics Processor, 16 GB EMMC HDD, 802.11 b/g/n, Bluetooth, Front C...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.390,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS MEMO Pad ME172V-1B067A (16GB, Titanium Gray) - VIA WM8950 (800MHz ARM Cortex-A9 processor) CPU, 1 GB DDR3 RAM, ARM Mali-400 3D graphics Processor, 16 GB EMMC HDD, 802.11 b/g/n, Bluetooth, Front Camera 1.0M WEB Camera, Build-in high quality speaker, 3.75V*1 Li-Polymer battery 4270 mAh(16Wh) Battery, Battery Life up to 8hrs, Micro USB x 1, Head phone / Mic-in x 1, Micro SD(SDHC) x 1, G-Sensor, 7 TN Panel with Soda Lime, 1024X600 (WSVGA) 300 nits, 10-finger Capacitive Touch screen, Weight 340g, Android Jelly Bean, Titanium Gray, 16 GB, no docking option, Android 4.x, P/N: 90OK0WB2101850U Таблет компјутери Asus www.set.mk 9999 37863 ASUS MEMO Pad ME172V-1B067A (16GB 730ASUS MEMO Pad ME172V-1A061A (16GB, Sugar White) - VIA WM8950 (800MHz ARM Cortex-A9 processor) CPU, 1 GB DDR3 RAM, ARM Mali-400 3D graphics Processor, 16 GB EMMC HDD, 802.11 b/g/n, Bluetooth, Front Camera 1.0M WEB Camera, Build-in high quality speaker, 3.75V*1 Li-Polymer battery 4270 mAh(16Wh) Battery, Battery Life up to 8hrs, Micro USB x 1, Head phone / Mic-in x 1, Micro SD(SDHC) x 1, G-Sensor, 7 TN Panel with Soda Lime, 1024X600 (WSVGA) 300 nits, 10-finger Capacitive Touch screen, Weight 340g, Android Jelly Bean, Sugar White, 16 GB, no docking option, Android 4.x, P/N: 90OK0WB1101840U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка