Asus Mainboard P8H61-M PRO

2.072,00 ден.   Спореди

DP_MB P8H61-M PRO


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.072,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DP_MB P8H61-M PRO

Онборд графичка yes
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка