ASUS K93SV-YZ098 (FullHD) - Intel QuadCore i7 2630QM (2GHz/Turbo 2.9GHz

45.990,00 ден.   Спореди

ASUS K93SV-YZ098 (FullHD) - Intel QuadCore i7 2630QM (2GHz/Turbo 2.9GHz, 6M TurboBoost) CPU, nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 DX11 VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 1 TB 7200 rpm HDD, Web Camera, Sup...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 45.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K93SV-YZ098 (FullHD) - Intel QuadCore i7 2630QM (2GHz/Turbo 2.9GHz, 6M TurboBoost) CPU, nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 DX11 VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 1 TB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200mAh, Intel HM65, HDMI 1.4, 0.3MPix Webcam, 4xUSB (1xUSB3.0), Dark Brown, 18.4" FHD LED (1920x1080), 8ms, 220nit

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка