ASUS K73SM-TY026/8GB (ALU BROWN) - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M

ASUS K73SM-TY026/8GB (ALU BROWN) - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M

39.999,00 ден.   Спореди

ASUS K73SM-TY026/8GB (ALU BROWN) - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M, TurboBoost) CPU, NVIDIA® GeForce®GT 630M (NV13P-GL2) 1GB VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 MB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti D...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 39.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K73SM-TY026/8GB (ALU BROWN) - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M, TurboBoost) CPU, NVIDIA® GeForce®GT 630M (NV13P-GL2) 1GB VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 MB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0, Battery 6cell 5200, (WB KB), Intel HM65, HDMI 1.4, 0.3MPix Webcam, 4xUSB, 3-in-1 card reader, 3.2kg, Carry Case, 17.3" HD+ LED (1600x900)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка