ASUS K73E-TY072 - Intel Huron River i5 2410M (2.3GHz/3M

ASUS K73E-TY072 - Intel Huron River i5 2410M (2.3GHz/3M

33.999,00 ден.   Спореди

ASUS K73E-TY072 - Intel Huron River i5 2410M (2.3GHz/3M, TurboBoost) CPU, Intel GT2 UMA VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, 1.3MPix Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 33.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K73E-TY072 - Intel Huron River i5 2410M (2.3GHz/3M, TurboBoost) CPU, Intel GT2 UMA VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, 1.3MPix Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth, Battery 6cell 5200, Intel HM65, HDMI 1.4, 4xUSB, 17" HD+ LED (1600x900)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка