ASUS K72JR-TY324/4GB - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU

ASUS K72JR-TY324/4GB - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU

28.990,00 ден.   Спореди

ASUS K72JR-TY324/4GB - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU, ATI Radeon HD5470 1GB DDR3 VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 440...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 28.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K72JR-TY324/4GB - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU, ATI Radeon HD5470 1GB DDR3 VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400, Webcam, HDMI, 17" HD+ LED (1600x900)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка