ASUS K56CM-XX015 - SLIMBOOK - Intel Core i7-3517U (1.9GHz/4M

ASUS K56CM-XX015 - SLIMBOOK - Intel Core i7-3517U (1.9GHz/4M

39.990,00 ден.   Спореди

ASUS K56CM-XX015 - SLIMBOOK - Intel Core i7-3517U (1.9GHz/4M, DualCore, 22nm, 17W, Turbo 3GHz) CPU, nVidia GeForce GT 635M (NV13P-GLR) 2GB DDR3 VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1600MHz RAM, 750GB 5400rpm HDD, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 39.990,00 ден.

пред 6 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K56CM-XX015 - SLIMBOOK - Intel Core i7-3517U (1.9GHz/4M, DualCore, 22nm, 17W, Turbo 3GHz) CPU, nVidia GeForce GT 635M (NV13P-GLR) 2GB DDR3 VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1600MHz RAM, 750GB 5400rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0, Battery 4 cell 2950mAh, Aluminium chassis, Thin and Light (2.3kg, 21mm), Intel HM76, 3xUSB (1x3.0), HD WebCam, SD Card, HDMI, Chiclet Keyboard, 15.6" HD LED (1366x768) 16ms, Glare, P/N: 90NUHL4141134500139

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка