ASUS K56CA-XX062D (BAG) - SLIMBOOK - Intel Pentium 987M (1.5GHz/2M

ASUS K56CA-XX062D (BAG) - SLIMBOOK - Intel Pentium 987M (1.5GHz/2M

20.999,00 ден.   Спореди

ASUS K56CA-XX039D (ALUMINIUM) - SLIMBOOK - Intel Core i3-2365M (1.4GHz/3M, 0.32nm, 17W) CPU, Intel HD3000 graphic (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1600MHz RAM, 500GB 5400rpm HDD, Web Camera, Supermult...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 20.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K56CA-XX039D (ALUMINIUM) - SLIMBOOK - Intel Core i3-2365M (1.4GHz/3M, 0.32nm, 17W) CPU, Intel HD3000 graphic (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1600MHz RAM, 500GB 5400rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0, Battery 4 cell 2950mAh, Aluminium chassis, Thin and Light (2.3kg, 21mm), Intel HM76, 3xUSB (1x3.0), HD WebCam, SD Card, HDMI, Chiclet Keyboard, 15.6 HD LED (1366x768) 16ms, Glare, P/N: 90NSJA2141151360139Y Преносни компјутери Asus www.set.mk 23990 37380 ASUS K56CA-XX039D - SLIMBOOK - Intel Core i3-2365M (1.4GHz/3M 730 5 nemaASUS K56CA-XX062D (ALUMINIUM, BAG) - SLIMBOOK - Intel Pentium 987M (1.5GHz/2M, 32nm, 17W) CPU, Intel HD3000 graphic (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1600MHz RAM, 750GB 5400rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0, Battery 4 cell 2950mAh, Aluminium chassis, Thin and Light (2.3kg, 21mm), Intel HM76, 3xUSB (1x3.0), HD WebCam, SD Card, HDMI, Chiclet Keyboard, Carry Case, 15.6 HD LED (1366x768) 16ms, Glare, P/N: 90NSJA2141163360239Y

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка