ASUS K55VJ-SX019D/8GB (ALUMINIUM) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU

ASUS K55VJ-SX019D/8GB (ALUMINIUM) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU

31.999,00 ден.   Спореди

ASUS K55VJ-SX019D/8GB (ALUMINIUM) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU, NVIDIA® GeForce®GT 635M(N13P-GLR) 2GB DDR3 VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1600MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double La...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 31.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K55VJ-SX019D/8GB (ALUMINIUM) - Intel i5 3210M (2.5GHz/3M) CPU, NVIDIA® GeForce®GT 635M(N13P-GLR) 2GB DDR3 VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1600MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0 + WiDi, Battery 6cell 4700mAh SuperCharge, 3xUSB (1xUSB3.0), Instant-On, Intel HM75 chipset, HDMI 1.4, 0.3MPix Webcam, Multifinger Touchpad, Seamless Chiclet KB, IceCool, Aluminium palmrest, 2.6kg, 15.6" HD LED (1366x768) 16ms, Glare, P/N: 90NB00A1-M00380

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка