ASUS K55A-SX529 (IMR PURE WHITE) - Pentium 2020M DualCore (2.4GHz

ASUS K55A-SX529 (IMR PURE WHITE) - Pentium 2020M DualCore (2.4GHz

19.990,00 ден.   Спореди

ASUS K55A-SX532 (ALU, Cary Case) - Pentium 2020M DualCore (2.4GHz, 2GB, 22nm, 35W), Intel HD Graphics (Ivy Bridge), 4GB DDR3 1600MHz, 500GB 5400rpm, ODD DVD SuperMulti, BT 4.0, 6cell 4700mAh SuperChar...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K55A-SX532 (ALU, Cary Case) - Pentium 2020M DualCore (2.4GHz, 2GB, 22nm, 35W), Intel HD Graphics (Ivy Bridge), 4GB DDR3 1600MHz, 500GB 5400rpm, ODD DVD SuperMulti, BT 4.0, 6cell 4700mAh SuperCharge, 3xUSB (1xUSB3.0), Instant-On, Intel HM75 chipset, HDMI 1.4, 0.3MPix Webcam, Multifinger Touchpad, Chiclet KB, IceCool, Aluminium palmrest, 2.6kg, Carry Case, -, 15.6 HD LED (1366x768) 16ms, Glare, PN 90N89A61416F2200239Y Преносни компјутери Asus www.set.mk 22999 37906 ASUS K55A-SX532 (ALU 730ASUS K55A-SX529 (IMR PURE WHITE) - Pentium 2020M DualCore (2.4GHz, 2GB, 22nm, 35W), Intel HD Graphics (Ivy Bridge), 4GB DDR3 1600MHz, 750GB 5400rpm, ODD DVD SuperMulti, BT 4.0, 6cell 4700mAh SuperCharge, 3xUSB (1xUSB3.0), Instant-On, Intel HM75 chipset, HDMI 1.4, 0.3MPix Webcam, Multifinger Touchpad, Chiclet KB, IceCool, Aluminium palmrest, 2.6kg, -, -, 15.6 HD LED (1366x768) 16ms, Glare, PN 90N89A6A416F4200139Y

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка