ASUS K55A-SX223 (ALUMINIUM PASSION RED) - Intel Celeron B820 DualCore (1.7GHz

ASUS K55A-SX223 (ALUMINIUM PASSION RED) - Intel Celeron B820 DualCore (1.7GHz

15.999,00 ден.   Спореди

ASUS K55A-SX223 (ALUMINIUM PASSION RED) - Intel Celeron B820 DualCore (1.7GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1600MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Sup...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K55A-SX223 (ALUMINIUM PASSION RED) - Intel Celeron B820 DualCore (1.7GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1600MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0, Battery 6cell 4700mAh SuperCharge, 3xUSB (1xUSB3.0), Instant-On, Intel HM75 chipset, HDMI 1.4, 0.3MPix Webcam, Multifinger Touchpad, Chiclet KB, IceCool, Aluminium palmrest, 2.6kg, 15.6" HD LED (1366x768) 16ms Glare, Glare, P/N: 90N89A6941682200139

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка