ASUS K55A-SX214/4GB (ALUMINIUM

ASUS K55A-SX214/4GB (ALUMINIUM

18.999,00 ден.   Спореди

ASUS K55A-SX214/4GB (ALUMINIUM, Carry Case) - Intel Pentium B970 DualCore (2.3GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1600MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K55A-SX214/4GB (ALUMINIUM, Carry Case) - Intel Pentium B970 DualCore (2.3GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4096 MB DDR3-1600MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 4.0, Battery 6cell 4700mAh SuperCharge, 3xUSB (1xUSB3.0), Instant-On, Intel HM75 chipset, HDMI 1.4, 0.3MPix Webcam, Multifinger Touchpad, Chiclet KB, IceCool, Aluminium palmrest, 2.6kg, 15.6" HD LED (1366x768) 16ms Glare, Carry Case, Glare, P/N: 90N89A6141692100239

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка