ASUS K53U-SX105/320GB HDD (w/BAG XB-620) - AMD Ontario Dual-Core C50 (1GHz

ASUS K53U-SX105/320GB HDD (w/BAG XB-620) - AMD Ontario Dual-Core C50 (1GHz

16.490,00 ден.   Спореди

ASUS K53U-SX105/320GB HDD (w/BAG XB-620) - AMD Ontario Dual-Core C50 (1GHz, 2x512kB, 9W) CPU, AMD Radeon HD 6250M UMA VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.490,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K53U-SX105/320GB HDD (w/BAG XB-620) - AMD Ontario Dual-Core C50 (1GHz, 2x512kB, 9W) CPU, AMD Radeon HD 6250M UMA VGA, 2048 MB DDR3-1333MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400mAh, HDMI 1.4, 3xUSB, Carry Bag, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка