ASUS K53SV-SX204/8GB (BROWN) - Intel Huron River i5 2410M (2.3GHz/3M

ASUS K53SV-SX204/8GB (BROWN) - Intel Huron River i5 2410M (2.3GHz/3M

33.390,00 ден.   Спореди

ASUS K53SV-SX204/8GB (BROWN) - Intel Huron River i5 2410M (2.3GHz/3M, TurboBoost) CPU, nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 DX11 VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 33.390,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K53SV-SX204/8GB (BROWN) - Intel Huron River i5 2410M (2.3GHz/3M, TurboBoost) CPU, nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 DX11 VRAM VGA, 8192 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200mAh, 56W, 5:00hrs battery life, HDMI, DDR3, Aluminium chassis, Multifinger Touchpad, IceCool, Optimus, Hairline brushed Fingerprint Resistant, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка