ASUS K53SD-SX704/4GB (WHITE IMR

ASUS K53SD-SX704/4GB (WHITE IMR

34.990,00 ден.   Спореди

ASUS K53SD-SX704/4GB (WHITE IMR, 2GB VGA) - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M, TurboBoost) CPU, NVIDIA® GeForce® 610M (N13M-GE1) 2GB VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Superm...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 34.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K53SD-SX704/4GB (WHITE IMR, 2GB VGA) - Intel i5 2450M (2.5GHz/3M, TurboBoost) CPU, NVIDIA® GeForce® 610M (N13M-GE1) 2GB VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 750 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0 + WiDi, Battery 6cell 5200mAh, 56W, 5:20hrs battery life, 3xUSB (1xUSB3.0), Instant-On, Intel HM 65 chipset, HDMI 1.3, 0.3MPix Webcam, Multifinger Touchpad, IceCool, White IMR, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка