ASUS K53SC-SX551 (SIMPLICITY WHITE) - Intel i3 2330M (2.2GHz/3M

ASUS K53SC-SX551 (SIMPLICITY WHITE) - Intel i3 2330M (2.2GHz/3M

28.990,00 ден.   Спореди

ASUS K53SC-SX551 (SIMPLICITY WHITE) - Intel i3 2330M (2.2GHz/3M, TurboBoost) CPU, nVIDIA GeForce GT520MX 1GB GDDR3 DX11 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 640 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Doubl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 28.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K53SC-SX551 (SIMPLICITY WHITE) - Intel i3 2330M (2.2GHz/3M, TurboBoost) CPU, nVIDIA GeForce GT520MX 1GB GDDR3 DX11 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 640 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0 + WiDi, Battery 6cell 5200mAh, 56W, 5:20hrs battery life, Glossy White IMR, USB 3.0, HDMI, DDR3, Multifinger Touchpad, IceCool, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка