ASUS K53E-SX771/0GB (ALUMINIUM BROWN) - Intel Pentium B950 DualCore (2.1GHz, 2MB, 32nm) CPU,Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 0 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200m

22.992,00 ден.   Спореди

ASUS K53E-SX771/0GB (ALUMINIUM BROWN) - Intel Pentium B950 DualCore (2.1GHz, 2MB, 32nm) CPU,Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 0 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Do...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.992,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K53E-SX771/0GB (ALUMINIUM BROWN) - Intel Pentium B950 DualCore (2.1GHz, 2MB, 32nm) CPU,Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 0 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0, Battery 6cell 5200mAh, 56W, 5:20hrs battery life, USB 3.0, HDMI, DDR3, Aluminium chassis, Multifinger Touchpad, IceCool, Optimus, Fingerprint Resistant, 15.6" HD LED (1366x768), P/N: 90N3CAD55A2A2100139Y

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Stay with this guys, you're helipng a lot of people.