ASUS K53E-SX704 (SEDUCTION PINK) - Intel i3 2330M (2.2GHz/3M

ASUS K53E-SX704 (SEDUCTION PINK) - Intel i3 2330M (2.2GHz/3M

25.490,00 ден.   Спореди

ASUS K53E-SX704 (SEDUCTION PINK) - Intel i3 2330M (2.2GHz/3M, TurboBoost) CPU, Intel HD3000 GT2 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K53E-SX704 (SEDUCTION PINK) - Intel i3 2330M (2.2GHz/3M, TurboBoost) CPU, Intel HD3000 GT2 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 3.0 + WiDi, Battery 6cell 5200mAh, 56W, 5:20hrs battery life, USB 3.0, HDMI, DDR3, Aluminium chassis, Multifinger Touchpad, IceCool, Fingerprint Resistant, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка