ASUS K52F-EX953 (RED) - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU

ASUS K52F-EX953 (RED) - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU

27.806,00 ден.   Спореди

ASUS K52F-EX953 (RED) - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU, Intel GMA 4500MHD UMA VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth, Battery 6cell 4...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 27.806,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS K52F-EX953 (RED) - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU, Intel GMA 4500MHD UMA VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth, Battery 6cell 4400, Webcam, HDMI, 15.6" HD LED (1366x768), Gradiant Red

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка