ASUS HD7970-DC2T-3GD5

ASUS HD7970-DC2T-3GD5

20.990,00 ден.   Спореди

ASUS HD7970-DC2T-3GD5, Radeon HD7970, PCI-E 3.0 Memory Size 3GB, Memory Type DDR5 384 bit, Engine CLK(MHz) 1000, Memory CLK(MHz) 5.6GHz, Slot/ Size 3 slot, DVI 1x Native single-link DVI-I 1x Native Du...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 20.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS HD7970-DC2T-3GD5, Radeon HD7970, PCI-E 3.0 Memory Size 3GB, Memory Type DDR5 384 bit, Engine CLK(MHz) 1000, Memory CLK(MHz) 5.6GHz, Slot/ Size 3 slot, DVI 1x Native single-link DVI-I 1x Native Dual-link DVI-D, P/N 90-C1CRM1-U0UAY0BZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка