ASUS HD7950-DC2T-3GD5

ASUS HD7950-DC2T-3GD5

17.990,00 ден.   Спореди

ASUS HD7950-DC2T-3GD5, Redeon HD7950, PCI-E 3.0 Memory Size 3GB, Memory Type DDR5 384 bit, Engine CLK(MHz) 900, Memory CLK(MHz) 5.0GHz, Slot/ Size 3 slot, DVI 1x Native Dual-link DVI-I 1x via Mini DP-...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS HD7950-DC2T-3GD5, Redeon HD7950, PCI-E 3.0 Memory Size 3GB, Memory Type DDR5 384 bit, Engine CLK(MHz) 900, Memory CLK(MHz) 5.0GHz, Slot/ Size 3 slot, DVI 1x Native Dual-link DVI-I 1x via Mini DP-to-Single link DVI (passive) adaptor, P/N 90-C1CRN2-U0UAY0BZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка