ASUS HD7850-DC2-2GD5

ASUS HD7850-DC2-2GD5

7.999,00 ден.   Спореди

ASUS HD7850-DC2-2GD5, PCIE 3.0, Radeon HD7850, 2048MB DDR5 256bit, Engine CLK (MHz) 870, Memory CLK (MHz) 4.84GHz, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI Output: Native HDMI (1.4) x1, HDCP Support, dISPLAY PORT ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS HD7850-DC2-2GD5, PCIE 3.0, Radeon HD7850, 2048MB DDR5 256bit, Engine CLK (MHz) 870, Memory CLK (MHz) 4.84GHz, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI Output: Native HDMI (1.4) x1, HDCP Support, dISPLAY PORT Mini Native x2, P/N 90-C1CRS0-L0UAY0BZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка