ASUS GTX680-2GD5 GTX680

ASUS GTX680-2GD5 GTX680

28.990,00 ден.   Спореди

ASUS GTX680-2GD5 GTX680, 2DVI, HDMI, DP, NVIDIA GeForce GTX 680, 2GB GDDR5, 2x DVI, HDMI, DisplayPort, Chip clock: 1006MHz, Memory clock: 1502MHz, Shader clock 1006MHz, Chip: GK104, Memory interface: ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 28.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS GTX680-2GD5 GTX680, 2DVI, HDMI, DP, NVIDIA GeForce GTX 680, 2GB GDDR5, 2x DVI, HDMI, DisplayPort, Chip clock: 1006MHz, Memory clock: 1502MHz, Shader clock 1006MHz, Chip: GK104, Memory interface: 256-bit Stream processors: 1536, Texture units: 128, Manufacturing process: 28nm, Max. power consumption: 195W, DirectX: 11.1, Shader model: 5.0, Construction: dual-slot, Dimensions: 256x111x37.34mm, Interface: PCIe 3.0, Special features: HDCP support, 4-Way SLI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка