ASUS GTX660 TI-DC2O-2GD5//GTX660 TI,DVI*2,HDMI,DP,2G

ASUS GTX660 TI-DC2O-2GD5//GTX660 TI,DVI*2,HDMI,DP,2G

12.999,00 ден.   Спореди

ASUS GTX660 TI-DC2O-2GD5//GTX660 TI,DVI*2,HDMI,DP,2G, NVIDIA GeForce GTX 660 Ti, PCI Express 3.0, Video Memory GDDR5 2GB, Engine Clock:GPU Boost Clock : 1046 MHz, GPU Base Clock : 967 MHz, CUDA Core 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS GTX660 TI-DC2O-2GD5//GTX660 TI,DVI*2,HDMI,DP,2G, NVIDIA GeForce GTX 660 Ti, PCI Express 3.0, Video Memory GDDR5 2GB, Engine Clock:GPU Boost Clock : 1046 MHz, GPU Base Clock : 967 MHz, CUDA Core 1344, Memory Clock: 6008 MHz ( 1502 MHz GDDR5 ), Memory Interface 192-bit, DVI Max Resolution : 2560x1600, DVI Output : Yes x 1 (DVI-I), Yes x 1 (DVI-D), HDMI Output : Yes x 1 , Display Port : Yes x 1 (Regular DP), HDCP Support, Accessories: 1 x DVI to D-Sub adaptor, 1 x Power cable,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка