ASUS GTX650TIB-DC2OC-2GD5 NVIDIA GeForce GTX 650 Ti Boost

ASUS GTX650TIB-DC2OC-2GD5 NVIDIA GeForce GTX 650 Ti Boost

9.990,00 ден.   Спореди

ASUS GTX650TIB-DC2OC-2GD5 NVIDIA GeForce GTX 650 Ti Boost, PCI Express 3.0, GDDR5 2GB, Engine Clock: GPU Boost Clock : 1085 MHz, GPU Base Clock : 1020 MHz, Memory Clock 6008 MHz ( 1502 MHz GDDR5), 192...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS GTX650TIB-DC2OC-2GD5 NVIDIA GeForce GTX 650 Ti Boost, PCI Express 3.0, GDDR5 2GB, Engine Clock: GPU Boost Clock : 1085 MHz, GPU Base Clock : 1020 MHz, Memory Clock 6008 MHz ( 1502 MHz GDDR5), 192-bit, DVI Max Resolution : 2560x1600, DVI Output : Yes x 1 (DVI-I), Yes x 1 (DVI-D), HDMI Output : Yes x 1 , Display Port : Yes x 1 (Regular DP), HDCP Support : Yes, Accessories:1 x DVI to D-Sub adaptor,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка