ASUS GTX650TI-PH-1GD5

ASUS GTX650TI-PH-1GD5

6.999,00 ден.   Спореди

ASUS GTX650TI-PH-1GD5, NVIDIA GeForce GTX 650 Ti, PCI Express 3.0, GDDR5 1GB, Engine Clock 928 MHz, Memory Clock 5400 MHz ( 1350 MHz GDDR5 ), Memory Interface 128-bit, D-Sub Max Resolution : 2048x153...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS GTX650TI-PH-1GD5, NVIDIA GeForce GTX 650 Ti, PCI Express 3.0, GDDR5 1GB, Engine Clock 928 MHz, Memory Clock 5400 MHz ( 1350 MHz GDDR5 ), Memory Interface 128-bit, D-Sub Max Resolution : 2048x1536, DVI Max Resolution : 2560x1600, D-Sub Output : Yes x 1 , DVI Output : Yes x 2 (DVI-D), HDMI Output : Yes x 1, HDCP Support, Dimensions:21.31 x 11.98 x3.91 Centimeter

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка