ASUS GTX650-E-2GD5

ASUS GTX650-E-2GD5

7.590,00 ден.   Спореди

ASUS GTX650-E-2GD5 , NVIDIA GeForce GTX 650, PCI Express 3.0, GDDR5 2GB, Memory Clock 5000 MHz ( 1250 MHz GDDR5 ), 128-bit, D-Sub Max Resolution : 2048x1536,D-Sub Output, DVI Output, HDMI Output , HDC...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS GTX650-E-2GD5 , NVIDIA GeForce GTX 650, PCI Express 3.0, GDDR5 2GB, Memory Clock 5000 MHz ( 1250 MHz GDDR5 ), 128-bit, D-Sub Max Resolution : 2048x1536,D-Sub Output, DVI Output, HDMI Output , HDCP Support

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка