ASUS GTX650-E-1GD5

ASUS GTX650-E-1GD5

5.999,00 ден.   Спореди

ASUS GTX650-E-1GD5 , NVIDIA GeForce GTX 650, PCI Express 3.0, GDDR5 1GB, 1071 MHz, Memory Clock 5000 MHz ( 1250 MHz GDDR5 ), 128-bitD-Sub Max Resolution : 2048x1536, DVI Max Resolution : 2560x1600, D-...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS GTX650-E-1GD5 , NVIDIA GeForce GTX 650, PCI Express 3.0, GDDR5 1GB, 1071 MHz, Memory Clock 5000 MHz ( 1250 MHz GDDR5 ), 128-bitD-Sub Max Resolution : 2048x1536, DVI Max Resolution : 2560x1600, D-Sub Output, DVI Outpu, HDMI Output , HDCP Support 19.78 x 11.53 x3.91 Centimeter

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка