ASUS GT630-2GD3

3.790,00 ден.   Спореди

ASUS GT630-2GD3, NVIDIA GeForce GT630, PCIE PCIE 2.0, Memory Size 2048MB, Memory Type DDR3 128 bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz)1820Mhz, Shader CLK(MHz)1620, Card imension7.6 x 5.12DVI1X DVI...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.790,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS GT630-2GD3, NVIDIA GeForce GT630, PCIE PCIE 2.0, Memory Size 2048MB, Memory Type DDR3 128 bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz)1820Mhz, Shader CLK(MHz)1620, Card imension7.6 x 5.12DVI1X DVI-I (HDCP support)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка