ASUS GT620-DCSL-2GD3

ASUS GT620-DCSL-2GD3

2.999,00 ден.   Спореди

ASUS GT620-DCSL-2GD3, NVIDIA GeForce GT 620, PCI Express 2.0, DDR3 2GB, Engine Clock 700 MHz, Shader Clock 1400 MHz, 64-bit, 1820 MHz ( 910 MHz DDR3 ), D-Sub Max Resolution : 2048x1536, DVI Max Resolu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS GT620-DCSL-2GD3, NVIDIA GeForce GT 620, PCI Express 2.0, DDR3 2GB, Engine Clock 700 MHz, Shader Clock 1400 MHz, 64-bit, 1820 MHz ( 910 MHz DDR3 ), D-Sub Max Resolution : 2048x1536, DVI Max Resolution : 2560x1600, D-Sub Output, DVI Output, HDMI Output , HDCP Support, Dimensions:18.79 x 11.17 x1.52 Centimeter

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка