ASUS GT620-1GD3-L

2.599,00 ден.   Спореди

ASUS GT620-1GD3-L, NVIDIA GeForce GT620, PCIE PCIE 2.0, Memory Size 1024MB, Memory TypeDDR3 64 bit, Engine CLK (MHz)700, Memory CLK(MHz)1200MHz, Shader CLK (MHz)1400Card Dimension6.65x4.8DVI1X DVI-I ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS GT620-1GD3-L, NVIDIA GeForce GT620, PCIE PCIE 2.0, Memory Size 1024MB, Memory TypeDDR3 64 bit, Engine CLK (MHz)700, Memory CLK(MHz)1200MHz, Shader CLK (MHz)1400Card Dimension6.65x4.8DVI1X DVI-I (HDCP support)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка