ASUS GT620-1GD3-L, NVIDIA GeForce, GT620, PCIe 2.0, 1024 MB, DDR3, 64-bit, Radni takt GPU 700 MHz, Takt memorije 1200 MHz, DVI-I, 1x D-sub, HDMI, 2560x1600

2.577,00 ден.   Спореди

GRAFIČKI KARTICI PCIE ASUS ASUS GT620-1GD3-L, NVIDIA GeForce, GT620, PCIe 2.0, 1024 MB, DDR3, 64-bit, Radni takt GPU 700 MHz, Takt memorije 1200 MHz, DVI-I, 1x D-sub, HDMI, 2560x1600


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.577,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GRAFIČKI KARTICI PCIE ASUS ASUS GT620-1GD3-L, NVIDIA GeForce, GT620, PCIe 2.0, 1024 MB, DDR3, 64-bit, Radni takt GPU 700 MHz, Takt memorije 1200 MHz, DVI-I, 1x D-sub, HDMI, 2560x1600

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка