ASUS Gaming Series MAXIMUS V GENE

ASUS Gaming Series MAXIMUS V GENE

11.499,00 ден.   Спореди

ASUS Gaming Series MAXIMUS V GENE, CPU Socket LGA1155 Chipset: Intel Z77, Memory: 4DDR3(Dual Channel) DDR3 2600(O.C.)/2400(O.C.)/2200(O.C.)/2133(O.C.)/2000(O.C.)/1866(O.C.)/1600/1333, Onboard VGA: Y O...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS Gaming Series MAXIMUS V GENE, CPU Socket LGA1155 Chipset: Intel Z77, Memory: 4DDR3(Dual Channel) DDR3 2600(O.C.)/2400(O.C.)/2200(O.C.)/2133(O.C.)/2000(O.C.)/1866(O.C.)/1600/1333, Onboard VGA: Y Output 1 x HDMI + 1 x DP, Graphic Slot 2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (1 x16 or dual x8), SLI + CrossFireX, SB connector: SATA 6Gb/s (RAID 0,1,5,10)*2 + SATA 3Gb/s (RAID 0,1,5,10)*2 + 1 * eSATA Additional storage SATA 6Gb/s *2 , Audio: SupremeFX III, Lan: , Gb IntelUSB 3.02@front; 4@backUSB 2.030.5cm*24.4cm , microATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка