ASUS Gaming F756UX-T7010D (FHD, DARK BROWN), Intel Core i5-6200U (2.3GHz up to 2.8GHz, 2 cores, 3M Cache, 15w), 8GB DDR3 1600MHz (4GB on-board), 1TB 7200rpm, DVD SuperMulti, NVIDIA GeForce GTX 950M (N16P-GT) 4GB DDR3, Dark brown IMR, 3xUSB (1x3.0),

43.603,00 ден.   Спореди

NB Intel i7 со графичка карта преносни компјутери ASUS Gaming F756UX-T7010D (FHD, DARK BROWN), Intel Core i5-6200U (2.3GHz up to 2.8GHz, 2 cores, 3M Cache, 15w), 8GB DDR3 1600MHz (4GB on-board), 1TB ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 43.603,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NB Intel i7 со графичка карта преносни компјутери ASUS Gaming F756UX-T7010D (FHD, DARK BROWN), Intel Core i5-6200U (2.3GHz up to 2.8GHz, 2 cores, 3M Cache, 15w), 8GB DDR3 1600MHz (4GB on-board), 1TB 7200rpm, DVD SuperMulti, NVIDIA GeForce GTX 950M (N16P-GT) 4GB DDR3, Dark brown IMR, 3xUSB (1x3.0),

Дијагонала 17.3" Inches
Рам капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи