Asus External Slim DVD-RW USB2.0 White SDRW-08D2S-U/DBLK/G/AS ASUS 8xDVD+-R/6xDL/5xDVD-RAM

1.590,00 ден.   Спореди

Asus External Slim DVD-RW USB2.0 White SDRW-08D2S-U/DBLK/G/AS ASUS 8xDVD+-R/6xDL/5xDVD-RAM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.590,00 ден.

пред 8 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.784,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus External Slim DVD-RW USB2.0 White SDRW-08D2S-U/DBLK/G/AS ASUS 8xDVD+-R/6xDL/5xDVD-RAM

Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка