ASUS ENGT520 SL/DI/512MD3(LP)

ASUS ENGT520 SL/DI/512MD3(LP)

1.590,00 ден.   Спореди

ASUS ENGT520 SL/DI/512MD3(LP), NVIDIA GeForce GT520 PCIE CIE 2.0, Memory 512MB, Memory Type DDR3 32 bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz) 1200MHz, Shader CLK (MHz) 1620MHz, 1X DVI-I (HDCP suppor...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS ENGT520 SL/DI/512MD3(LP), NVIDIA GeForce GT520 PCIE CIE 2.0, Memory 512MB, Memory Type DDR3 32 bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz) 1200MHz, Shader CLK (MHz) 1620MHz, 1X DVI-I (HDCP support), Native HDMI, 2X 1-slot LP Bracket, P/N: 90-C1CQQF-J0UANABZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка