ASUS EN210 SILENT/DI/1GD3/V2(LP), PCIE 2.0, NVIDIA GeForce GT210, 1GB DDR3 64bit, Engine CLK (MHz) 589MHz, Memory CLK (MHz) 600MHz (1200MHz DDR2), Shader CLK (MHz) 1200MHz, D-Sub Output x1, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI Output x1, HDCP Support P/N: 90-

1.982,00 ден.   Спореди

GT200 Series GeForce ASUS EN210 SILENT/DI/1GD3/V2(LP), PCIE 2.0, NVIDIA GeForce GT210, 1GB DDR3 64bit, Engine CLK (MHz) 589MHz, Memory CLK (MHz) 600MHz (1200MHz DDR2), Shader CLK (MHz) 1200MHz, D-Sub ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.982,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GT200 Series GeForce ASUS EN210 SILENT/DI/1GD3/V2(LP), PCIE 2.0, NVIDIA GeForce GT210, 1GB DDR3 64bit, Engine CLK (MHz) 589MHz, Memory CLK (MHz) 600MHz (1200MHz DDR2), Shader CLK (MHz) 1200MHz, D-Sub Output x1, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI Output x1, HDCP Support P/N: 90-

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GT210
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка