ASUS Eee Pad Transformer Prime TF300TG-1A095A (3G

ASUS Eee Pad Transformer Prime TF300TG-1A095A (3G

25.990,00 ден.   Спореди

ASUS Eee Pad Transformer Prime TF300TG-1A095A (3G, White, 32GB, no docking ) - Nvidia® Tegra™ 3, T30L Quad Core, 1.2 GHz CPU, 1 GB DDR3L RAM, 32 GB EMMC HDD, NVIDIA Tegra 3 VGA, GPS, 802.11 b/g/n, Blu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS Eee Pad Transformer Prime TF300TG-1A095A (3G, White, 32GB, no docking ) - Nvidia® Tegra™ 3, T30L Quad Core, 1.2 GHz CPU, 1 GB DDR3L RAM, 32 GB EMMC HDD, NVIDIA Tegra 3 VGA, GPS, 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, 1.2M + 8M WEB Camera, 2-cell/2940mAh, Est. 8.5h without dock, 1 x Micro SD Card Reader, 1 x Micro HDMI. 1 x Docking Connector, SonicMaster Audio, Android 4.0, G-sensor/ Light sensor/E-compass/ Gyroscope, GPS, Mobile docking No, 10.1" LED Backlight, IPS Panel 350nit, 1280x800 (WXGA), 10-finger Capacitive touch screen, Weight 640g, White, P/N: 90OK0JB1102550W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка