ASUS Eee Pad Transformer Prime TF300T-1E025A (Black

ASUS Eee Pad Transformer Prime TF300T-1E025A (Black

13.490,00 ден.   Спореди

ASUS Eee Pad Transformer Prime TF300T-1E025A (Black, 16GB, no docking ) - Nvidia® Tegra™ 3, T30L Quad Core, 1.2 GHz CPU, 1 GB DDR3L RAM, 32 GB EMMC HDD, NVIDIA Tegra 3 VGA, GPS, 802.11 b/g/n, Bluetoot...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS Eee Pad Transformer Prime TF300T-1E025A (Black, 16GB, no docking ) - Nvidia® Tegra™ 3, T30L Quad Core, 1.2 GHz CPU, 1 GB DDR3L RAM, 32 GB EMMC HDD, NVIDIA Tegra 3 VGA, GPS, 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, 1.2M + 8M WEB Camera, 2-cell/2940mAh Battery, Est. 8.5h without dock, Est. 13h with dock Battery Life, 1 x Micro SD Card Reader, 1 x Micro HDMI. 1 x Docking Connector, SonicMaster Audio, Android 4.0, G-sensor/ Light sensor/E-compass/ Gyroscope, GPS, Mobile docking No, 10.1" LED Backlight, IPS Panel 350nit, 1280x800 (WXGA), 10-finger Capacitive touch screen, Weight 640g, Blue, P/N: 90OK0GB2105500W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка