ASUS Eee Pad Slider SL101-1A036A (White) US Keyboard - NVIDIA Tegra 2 CPU

ASUS Eee Pad Slider SL101-1A036A (White) US Keyboard - NVIDIA Tegra 2 CPU

21.490,00 ден.   Спореди

ASUS Eee Pad Slider SL101-1A036A (White) US Keyboard - NVIDIA Tegra 2 CPU, 1 GB LPDDR2 (667MHz) RAM, 32 GB e-MMC HDD, NVIDIA Tegra 2 VGA, GPS, 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1, 1.2M + 5M WEB Camera, 3.3Ah ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS Eee Pad Slider SL101-1A036A (White) US Keyboard - NVIDIA Tegra 2 CPU, 1 GB LPDDR2 (667MHz) RAM, 32 GB e-MMC HDD, NVIDIA Tegra 2 VGA, GPS, 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1, 1.2M + 5M WEB Camera, 3.3Ah *2 Li-Polymer Battery 8hrsTBD (24.4 Wh), 1 x 40 pin port, 1 x USB 2.0, 1 x Mini HDMI, 1 x Head phone / Mic-in, 1 x Micro SD, Stereo speakers + Mic, Android v3.0 (Honeycomb) English, G-sensor/ Light sensor/E-compass/ Gyroscope, 10,1" IPS with Gorilla glass, 10-finger capacitive Touch screen, 1280x800 (WXGA), Brown

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка