ASUS Eee Pad NEXUS7 ASUS-1B075A (32GB) - Nvidia T30L  (1.2GHz Quad-Core) CPU

ASUS Eee Pad NEXUS7 ASUS-1B075A (32GB) - Nvidia T30L (1.2GHz Quad-Core) CPU

14.490,00 ден.   Спореди

ASUS Eee Pad NEXUS7 ASUS-1B075A (32GB) - Nvidia T30L (1.2GHz Quad-Core) CPU, 1 GB DDR3L RAM, 32 GB HDD, GPS, 802.11 b/g/n, Bluetooth, Front Camera 1.2M WEB Camera, 4325mAh Battery, Battery Life up to...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS Eee Pad NEXUS7 ASUS-1B075A (32GB) - Nvidia T30L (1.2GHz Quad-Core) CPU, 1 GB DDR3L RAM, 32 GB HDD, GPS, 802.11 b/g/n, Bluetooth, Front Camera 1.2M WEB Camera, 4325mAh Battery, Battery Life up to 9.5hrs, Micro USB x 1, Audio Jack x 1, Docking Pin x 1, G-Sensor E-compass Ambient Light Sensor Gyroscope Hall Sensor, 7" IPS LCD Pannel, 800 x 1280, 10-finger Capacitive touch screen, Weight 340g, Android Jelly Bean, Blue, P/N: 90OK0MI1101240U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка