Asus DVD-RW Light Scribe Black S ATA DRW-24B3LT/BLK/B/AS

1.150,00 ден.   Спореди

Asus DVD-RW Light Scribe Black S ATA DRW-24B3LT/BLK/B/AS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.150,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus DVD-RW Light Scribe Black S ATA DRW-24B3LT/BLK/B/AS

Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка