Asus DVD-ROM (IDE) 16x DVD-E616A2/A5/QT_BLKCAB/B/ASUS

490,00 ден.   Спореди

Asus DVD-ROM (IDE) 16x DVD-E616A2/A5/QT_BLKCAB/B/ASUS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus DVD-ROM (IDE) 16x DVD-E616A2/A5/QT_BLKCAB/B/ASUS

Тип на диск Internal
Интерфејс на дискот ATA
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка